EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ

Служіння спільноти

Реколекційний будинок

Вогонь з неба
Web-студія

Новини

Page 1 of 512345

3 квітня 2017 р. Б.

Курс «Пустеля. Час очищення та посту»

Мовчання Бога. Як часто ти зустрічаєшся з ним у своєму житті? Чому, Господи, мовчиш? Чому в мене в житті відбуваються речі, які на мій погляд є несумісними із щастям? Чому Ти на молитву не відповідаєш? Чому, чому?
Пустеля – ось відповідь на нашу молитву. Часто Господь відповідає на нашу молитву тим, що вводить мене у пустелю! А все тому, що не перейшовши через пустелю, ти просто не зможеш прийняти те благословення, про яке просиш. Чи віриш, що Господь є присутній, що Він разом з тобою перейшов цей період життя – пустелю! Без переходу через неї, через цей нестерпний і важкий час самотності, недостатку чогось, чого так тобі необхідного, не зможеш дійти до раю…
Пустеля це не жарти. Це насправді дуже важкий, і навіть нестерпний час, і пройти її без Ісуса ми не зможемо. І це реальність. Бувають моменти, коли ми втікаємо від пустелі, Господь «змушений» насильно вводити нас у цей час очищення, але він нас залежить, чи зробимо крок у невідомість, чи, просто, втечемо. Тоді закриваються всі двері, падають всі опори життя. Якщо ввійдеш у пустелю свого життя без Господа, то, або знайдеш Бога, який є Життям, або не вийдеш з неї. Піддашся на спокусу сатани – помреш. Але коли тебе вводить в пустелю Дух Святий, Він буде з тобою, і в кінці цього шляху побачиш рай.
Саме з Ісусом ми проходили пустелю у нашому реколекційному будинку. Після вступної науки в п’ятницю, під час якої Господь показав необхідність перейти цей шлях, учасники мали Хресну Дорогу. Пустеля розпочалася з Хресної Дороги Ісуса! Адже через те, що Ісус вже пройшов пустелю, ми можемо теж її пройти, слідуючи за Ним. На наступний день, у суботу, учасники (по бажанні) мали піст на хлібі і воді, а на науках познайомились зі всіма законами пустелі та небезпеками, які чигають на нас. Цікавий досвід – це час особистої пустелі. Кожна особа мала цей час перебування в присутності Господа. Коли проходиш особисту пустелю, ти є сам, і дуже часто навіть Господь мовчить. Дякуємо Господу за маленький досвід особистої пустелі, який є необхідним для розпізнання і розуміння періодів особистих пустель, які ми проходитимемо в житті, вже за межами реколекційного будинку.

Курс реколекцій «Пустеля» – це унікальний і дуже потрібний досвід, який є необхідним для нашого «дозрівання» на духовній дорозі. Тому дякуємо Господу за цей благодатний час, час маленької «пустельки», яка тривала всього один день, але завдяки цій «пустельці» ми будемо знати, як вижити і не загинути у справжній Пустелі Нашого Життя, яка рано чи пізно настане.
Дякуємо всім організаторам курсу, всім молитовним заступникам, всім тим, хто нас годував, дякуємо о. Петру Гершевичу за його присутність з нами, а над усе дякуємо Господу нашому, Ісусу Христу!

Проповідник ФШСМ

Тарас Дідух

Більше фото можна переглянути тут.

26 грудня 2016 р. б.

Євангелізаційний курс “Край одежі” на Княгинені (Івано-Франківськ)

Ісус прийшов із звільненням, прощенням та новим життям  до людей на парафії Покрови Пресвятої Богородиці, що в Івано-Франківськуна вул.. Княгинин. Проповідники Формаційної Школи Святого Миколая завітали на цю парафію на запрошення пароха о. Володимира Супика. Реколекції на базі курсу «Край Одежі» зібрали близько 100 осіб, і тривали з 23 по 25 грудня.

Реколекції розпочалися Божественною Літургією, яку очолив місцевий парох ο. Володимир Супик. Після літургії проповідник школи Олесь Маргітич виступив із вступною наукою реколекцій. Вже з перших слів Господь показав, що буде діяти з силою, адже від самого початку Дух Святий почав «просочуватися» крізь закриті двері та розм’якшувати затверділі серця. Свідченням цього стало те, що багато учасників наприкінці реколекцій приступили до сповіді. З особливою силою торкнулась наука про прощення себе, ближнього та Господа за речі та події, які відбувалися в житті. Господь пригадував учасникам ситуації з минулого, які спричинили зранення сердець, давав ласку прощення своїм кривдникам та розпочав процес внутрішнього оздоровлення, яке є необхідним для повного життя в Ісусі. Тому що тільки особа, яка вибачила своєму кривднику, здатна прийняти прощення та любов Господа. Прощення в цьому випадку постає центральною темою і абсолютно необхідним кроком для отримання внутрішнього зцілення, звільнення та щастя в любові Ісуса. Прощення гріхів, фізичне зцілення та внутрішнє зцілення – це задум Ісуса для кожного з нас, і це єдиний шлях повного оздоровлення особи. Всі ці етапи яскраво прослідковуються на прикладі кровоточивої жінки у євангелії від Матея 9,20-22. Саме на цьому уривку побудований увесь курс реколекцій «Край Одежі»

Вкінці реколекцій учасники поділилися свідченнями про діяння Господа під час курсу. Оскільки це був тільки початок шляху внутрішнього зцілення, очікуємо на численні плоди в сім’ях та родинах учасників, а також на подальші свідчення як фізичних, так і внутрішніх зцілень.

Дякуємо всім за молитву, за організацію реколекцій, за запрошення о. Володимира, за відкриті серця учасників, а особливо ― Ісусові за вилиту любов протягом цих трьох днів.

Проповідник ФШСМ

Тарас Дідух

Більше Фото можете переглянути тут.

 

28 листопада 2016 р. Б.

Курс «Край одежі» у Червонограді

dscn103125-27 листопада 2016 р. Б. ми провели один з найчудовіших курсів в Україні. Розпочали реколекції на свято великого українського святого свящм. Йосафата, на парафії, яка носить його ім’я. Направду, відчували заступництво святого, адже Бог розпочав свою дію через численні видимі знаки оздоровлення та звільнення.
На курсі було присутні більше ніж 600 осіб, і можна сказати, що курс перейшов у реколекції. Хоча і не було змоги з кожним особисто поспілкуватися, та люблячий Ісус не забув ні про кого. Дякуючи пароху о. Михайлу Нискогузу, який на власному прикладі показав численній парафії, як потрібно відкритися на зцілюючу любов Господа, адже особисто пережив оздоровлення хребта.dscn1032
Бог діяв в дивовижний спосіб, особливо, коли було почуто свідчення наших помічників Олега Колісніченка про його шлях до Бога та цілковите зцілення, та звільнення, а також – засновника «Спільноти життя св. Миколая» п. Мирослава Свистуна, про його нелегкий шлях та цілковите уповання на Бога-Милосердного. Після їхніх свідчень, багато людей пережили глибоке внутрішнє зцілення.
Апогеєм нашого служіння у Червонограді стала Арієрейська Літургія, яку очолив єпископ ординарій Михаїл Колтун. Отець-парох у заключному слові у присутності владики засвідчив про численні чуда, які Бог робив протягом трьох днів, та про особисте оздоровлення.
Дякую Господеві за можливість служіння на цій чудовій Живій парафії, та о. Михайлу за відкрите серце!

Директор ФШСМ
Олесь Маргітич

dscn0997

Більше фото можна переглянути тут!

17 жовтня 2016 р. Б.

Курс “Пустеля. Час очищення та посту”


dscn075414-16 жовтня 2016 р. Б. у реколекційному будинку спільноти “Святого Миколая” у с. Бобрівники відбувся курс “Пустеля. Час очищення та посту”. Цей курс є першим у “Формації духовного життя”, та першим авторським курсом нашої Школи. Саме тому хочемо подякувати Богові за дар цього курсу та ті чуда, які Він робив на ньому.

На курсі були присутні близько 25 учасників. Перший день ми розпочали з Служби Божої, яку відслужив духівник реколекційного центру о. Зеновій Войтюк, який духовно опікувався проведенням реколекцій протягом цілого часу.

У часі реколекцій учасники мали змогу не тільки почути про духовну пустелю, а також пережити її у своєму житті. Першою зустріччю з пустелею стала – “Пустеля Ізраїльського народу”, де ми спробували перейти пустелю у спільноті, де виявлялися наші страхи та немочі. Тільки у такий спосіб ми змогли “притертися” один до одного, та відчути не тільки особливу підтримку Бога, але і підтримку тих, хто “мандрує” поруч.dscn0798

Наступним етапом був – час “Особистої пустелі”. Це особливе благословення, де ми змогли перебувати тільки у присутності Божій, уповаючи тільки на Нього.

Суботній день, учасники (за бажанням) мали піст на хлібі і воді у наміренні зцілення важко хворих з наших спільнот. В цю пустелю та піст нас всіх запровадив Дух Святий, який опікувався нами, про що досвідчили всі учасники реколекцій.

Дякуємо всім учасникам та служителям, які пройшли з нами цю “страшну пустелю”, яку Господь переобразив на рай.

Директор ФШСМ

Олесь Маргітич

dscn0753

Більше фото можна ппереглянути тут.

25 серпня 2016 р. Б.

Новини про реставрацію нашого Реколекційного будинку

DSCN0146На кінець літа 2016 року Божого ми повністю перекрили дах, дякуючи нашим жертводавцям з Німеччини. Також обшили добудову, де буде знаходитися літургійна каплиця, фальшбрусом. Дякую Богові за людей, які дали нам на виплату вікна – Магдичу Василю. А також, щиро дякуємо нашим друзям з Заболотова, які нам дали на виплату кухонну техніку і ми вже з липня місяця можемо приймати людей на реколекцііях.

Хоча нам ще дуже багато потрібно зробити, але уповаємо на Тебе, Всемилостивий Господи!!!

DSCN0139

Більше фото можна переглянути тут.

21 серпня 2016 р. Б.

VI Всеукраїнська харизматична проща в Савелівці

DSCN058320 серня 2016 р. Б. у відпустовому містечку Бучацької єпархії відбулася проща спільнот Віднови у Святому Дусі. Подібна проща відбувається щороку з ініціативи і благословення Високопреосвященного владики Дмитра Григорака. Тут представники спільнот з усієї України збираються для того, щоб молитися за свою батьківщину. Проща розпочалася Божественною Літургією, яку відслужив владика у співслужінні з місцевим парохом о. Степаном Попроцьким, о. Зеновієм Войтюком, (декан Бучацького деканату), який є духівником спільноти “Святого Миколая”. У своїй проповіді Владика, аналізуючи теперішню ситуацію в Україні, звернувся до учасників такими словами потішеня: ― “Дорога очищення ― це завжди хресна дорога. Проте вкінці нас чекає воскресіння, тому наше завдання ― молитися та очікувати на милосердя Боже”. Після Літургії почалися конференції з молитвами Прослави Господа Ісуса.DSCN0585

Першу конференцію мав Олесь Маргітич, старший служитель спільноти “Святого Миколая”, де було наголошено про надзвичайно важливу роль харизматів у ділі відновлення нашої України: ― “Нам Господь дав ту ласку проповідувати Ісуса та запалювати серця інших наших братів. Тому не маємо права замикатися в собі, в своїх спільнотах та вузьких кругах. Сьогодні Господь чекає від нас служіння, щоб той вогонь, який Він запалив у наших серцях, нарешті розгорівся”. Після цього була молитва Прослави, обід та наступна конференція, яку провів п. Богдан, представник спільноти “Діти цариці миру та поєднання”. Він наголосив на важливості здорового націоналізму, адже ми “спочатку християни, а потім вже українці”.

Владика добре зазначив, що хоча нас небагато, але Ісус є посеред нас. Господь виявляв свою присутність особливою єдністю у молитвах  Прослави, якій завдячуємо також Матері Божій, що прославилась у чудотворній іконі в Савелівці. Пророцво про зерно, яке проросло із сухої землі, стало цьому підтвердженням, а завершальне слово Владики Дмитра про ласки, які Бог зсилає однаково як на праведних, так і на грішнків, стало підтвердженням великого Божого милосердя для українців, яке особливо дароване у ювілейний рік Милосердя Божого, який ми святкуємо у єдності з Апостольським Престолом.

Дякуємо Господу, всім організаторам, а в першу чергу Владиці Дмитру та о. Степану Попроцькому, який є парохом у Савелівці, за теплий прийом спільнот Віднови в Святому Дусі, смачний обід та гарну організацію прощі.

   

15 серпня 2016 р. Б.

Господь зціляє наші серця. 

12-14 серпня вібувся курс “Край одежі”

DSCN0448Вже вкотре на території України проводиться курс внутрішнього зцілення і звільнення ― “Край одежі”, проте вперше він відбувся в реколекійному будинку спільноти “Святого Миколая” у с. Бобрівники. Цього разу Ісус діяв у невеликій групці реколектантів, серед яких були цілі сім’ї, а також боєць з АТО. Реколекції почалися в п’ятницю вечором Божественною Літургією, яку відслужив о. Зеновій Войтюк, духівник реколекційного центру спільноти “Святого Миколая”. Також духовно з нами був і молитовно заступався о. Петро Гершевич з Ордену Кармелітів Босих (ОСD), а також за реколектантів молилися два осередки спільнот “Святого Миколая” з Бучача та Івано-Франківська. Така потужна молитовна підтримка дала свій плід, і Дух Святий діяв з силою, виявляв та вимітав своїм подихом увесь непотріб, всі зранення і непрощення із найглибших куточків наших сердець. Вкінці майже всі учасники дали свідчення, серед яких ― свідчення прощення собі та іншим.

“Край Одежі” ― це унікальний курс внутрішнього зцілення, під час якого Господь показує кожній особі ту частинку її серця в якій містяться усі накопичені з плином часу образи, гнів, непрощення та ін. Але Дух Святий не тільки виявляє бруд наших сердець, а також своєю силою вимітає та очищає наше нутро для того, щоб дати нове життя. З особливою силою торкають свідчення про прощення собі та прийняття себе таким, яким мене бачить Бог. На реколекціях починається цей шлях ― шлях внутрішнього зцілення, яким кожен із нас мусить пройти для того, щоби повністю прийняти Господа в своє життя, полюбити себе та інших людей, і таким чином дійти до неба.

Дякуємо Богу за Його благодать, дякуємо спільноті “Святого Миколая” в Бучачі та Івано-Франківську, жертводавцям та всім, хто приклався до організації та проведення курсу, адже ці реколекції, як і всі інші в реколекційному центрі ФШСМ в Бобрівниках, відбуваються абсолютно безкоштовно, тож усі без виключення мають змогу почути Добру Новину. Слава Господу Ісусу!

DSCN0388

Більше фотографій можна переглянути тут.

Свідчення з курсу можна переглянути тут.

25 липня 2016 р. Б.

22-24 липня 2016 р. Б. в реколекційному будинку в

с. Бобрівниках відбувся курс “Авраам”

DSCN0188Курс реколекцій «Авраам. Паломництво у вірі» ― це час переосмислення своїх стосунків з Богом, час пізнання правди про себе, а також надзвичайно цікава подорож разом із Авраамом від Харану до обіцяної землі. Протягом цього шляху йому прийшлось періоди глибоких упадків, але також і моменти сміливої довіри Господу. Апогеєм вияву віри була готовність жертви свого сина ― Ісаака.

На курс «Авраам» зібралась невеличка група людей, які, тим не менше, стали близькими за три дні, під час яких проводились науки.  Розпочались реколекції молебнем до Богородиці, який відслужив духівник реколекційного центру спільноти “Святого Миколая” о. Зеновій Войтюк.  Проходячи шляхом віри Авраама, учасники мали змогу переконатись, що в кожного з нас були подібні періоди в житті, а шлях віри має такі самі етапи, як  у Авраама. Від декого Господь вимагає великої жертви, а деякі ще знаходяться в Урі Халдейському, проте всім Бог дає великі обітниці ― такі, яких ми навіть самі собі не можемо бажати. Тому цей курс став великим досвідченням Божої сили і величі, а також усвідомлення Його любові та опіки. Вкінці лунали свідчення, що учасники реколекцій дали на славу Божу.

DSCN0157

Більше фотографій можна переглянути тут.

Свідчення з курсу можна переглянути тут.

12 липня 2016 р. Б.

8-10 липня вперше в Україні відбувся євангелізаційний курс «Життя у повноті»


DSCN0142Господь дарує нове серце та прекрасну можливість для пізнання Ісуса на нашій батьківщині. Вперше на теренах України відбувся міжнародний євангелізаційний курс «Життя в повноті». На цей раз Слово Боже насправді проповідується для вбогих, тому що реколекції відбулися у тільки що введеному в експлуатацію реколекційному будинку Формаційної Школи Святого Миколая в Бучацькій єпархії, та були абсолютно безкоштовними. «Я знаю про проведення зараз багатьох курсів реколекцій, але ще ніколи не чув, щоб вони проводились безкоштовно» ― о. Євстахій Гастяк, виходець із с. Бобрівники, який теж чимало долучився до будівництва реколекційного будинку.  Цей факт виявляє надзвичайну Божу любов, адже у такий скрутний час люди особливо потребують Слова Божого.  За словами директора Формаційної Школи Святого Миколая (ФШСМ) Олеся Маргітича, Господь не тільки будує фізично реколекційний будинок, а також вже хоче будувати і перемінювати в цьому будинку наші серця. Ці слова були насправді правдивими та пророчими, тому що Ісус був з нами та дарував Святого Духа, як і обіцяв. Неможливо на папері описати те благословення для цих реколекцій. Проповідниками курсу були Карлос Матіас де Лара, який є президентом Центру “Керигма”, що в Італії (Centro Kerigma, Italia) та о. Джузепе Антосі ― духівник цього центру.  

Вже на одній із перших наук Господь почав діяти з силою. Це була наука про Божу Любов та її характеристики. Насправді мені не доводилось бачити настільки чіткого, простого та водночас глибокого навчання про Любов Божу. Після цього, звичайно, появилось бажання прийняти її і дати Богові себе любити. Цікаві динаміки, які присутні у кожній частині курсу, допомагають відкрити серця для Доброї Новини та спонукають до покаяння та зміни способу життя. «На науках було надзвичайно цікаво, тому неможливо було дрімати, незважаючи на втому. Кожне слово заставляло розум інтенсивно працювати, переосмислювати своє життя, по новому відкривати Бога» ― так свідчить п. Марія, одна із учасниць курсу. Саме тому учасники відправились додому перемінені Святим Духом. Незважаючи на те, що реколекції трохи затягнулись, ніхто не спішив від’їжджати додому. «Те, що ніхто не спішить їхати додому, є великим свідченням переміни наших сердець. Це означає, що ми хочемо довше перебувати в благодаті Божій, ставлячи проблеми цього світу на другий план» ― свідчить п. Людмила, одна із організаторів реколекцій та проповідник ФШСМ.

DSCN9915На другий день прибув наш духовний пастир ― Владика Дмитро Григорак, який відслужив Архієрейську Святу Літургію в співслужінні з: адміністратором парафії о. Русланом Винником, вихідцем з с. Бобрівники о. Євстахієм Гастяком, перекладачем на курсі о. Володимиром Кмитою. Владика вечеряв разом з нами та мав проповідь для учасників курсу, в якій подякував Ісусові за те, що перебуває між нами та хоче міняти наші серця. Присутність наслідника апостолів є особливо важливою, адже цим Бог засвідчив нашу єдність із всією Католицькою Церквою. Господь показав, що ми є важливою і незамінною частиною Тіла Христового ― Церкви, про що і було сказано у останній  науці курсу реколекцій ― «Церква», де Господь в надзвичайній благодаті показував кожному його місце в Своєму Тілі (Церкві), а також потрібність та незамінність всіх без винятку. Вкінці учасники сказали свідчення та поділились враженнями від реколекцій.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення реколекцій своїми молитвами, працею, пожертвами, дякуємо всім учасникам курсу, проповідникам та організаторам, адже тільки перебуваючи у спільноті та спільними зусиллями можемо виконати послання Ісуса ― «Тож ідіть, і навчіть всі народи … (Мт. 28:19)».  Особливу подяку складаємо всім членам Спільноти “Святого Миколая” по цілій Україні, які ревно молилися, працювали і жертвували для того, щоб відкрити цей реколекційний будинок. Адже це ― тільки початок. Надалі подібні курси відбуватимуться в цьому будинку, в с. Бобрівники Бучацької єпархії. Реколекції і надалі відбуватимуться абсолютно безкоштовно, включаючи проживання та харчування. Від учасників вимагається тільки виявити бажання, приїхати та відкрити своє серце на Любов Ісуса.

Дідух Тарас

DSCN0156

Більше фотографій можна переглянути тут.

11 липня 2016 р. Б.

5-7 липня відбувся молодіжний курс “Перша зустріч з Ісусом” у  Бобрівниках

DSCN9462Формаційна Школа Святого Миколая (ФШСМ) у співпраці з Центром Керигма (Італія) започаткувала на Україні новий унікальний проект ― євангелізація молоді (від 13 до 18 років). Перші реколекції відбулися у реколекційному центрі ФШСМ у с. Бобрівники, Бучацької єпархії, з благословення правлячого єпископа КИР Дмитра Григорака. Знаково, що новий проект почався у новому, тільки що запущеному в експлуатацію реколекційному будинку. На реколекціях було більше 35 учасників із різних парафій Західної України. Проповідник ― Карлос Масіас де Лара, президент міжнародного Центру Керигма та автор цього курсу.

Перша зустріч з Ісусом ― початковий курс реколекцій і  добра нагода для кожного з дітей та молоді у простий спосіб, за допомогою ігор і цікавих динамік просто познайомитися з Ісусом, пізнати, що Він є живою особою, яка любить кожного, а особливо дітей. Це гарна нагода для кожного побачити Бога не такого, який тільки забороняє і карає, а люблячого Батька. У кульмінаційній науці курсу “Святий Дух”, коли служителі молилися за вилиття Духа Святого, можна було побачити, як ця любов міняє серця, тому що вкінці всі учасники стали однією спільнотою, і навіть не мали бажання їхати додому. Це насправді був унікальний досвід не тільки для учасників, але і для організаторів та служителів реколекцій. Можна було побачити, як сильно Господь може діяти у довірливих дитячих серцях. Вкінці учасникам були роздані анкети, в яких найчастіше зустрічалася фраза «Приїду ще».

Ці реколекції, як і всі курси реколекцій ФШСМ проводились абсолютно безкоштовно, тому дякуємо всім жертводавцям, служителям та всім хто молився за учасників та за організацію цього проекту. Дякуємо Ісусові, що сам піклується про нас та вирішує всі проблеми, які зустрічаються на шляху.

Дідух Тарас

DSCN9193

Більше фото можна переглянути тут.

Page 1 of 512345