EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ

Служіння спільноти

Реколекційний будинок

Вогонь з неба

Реколекції

28 грудня 2015 р. Б.

Курс «Край одежі» у м. Городенка

городенка 822Дякую Богові за чергову можливість проповідувати разом з дружиною у чудовому храмі, який завжди переповнений «палаючими» серцями вірних, наповнений постійною молитвою та ревністю у служінні Господеві отця-декана Ігоря Левицького. Адже саме він запросив Формаційну Школу Святого Миколая для проведення курсу «Край одежі» на своїй парафії.

Бог зустрів нас у Городенці з чудовою погодою. Господь почав діяти ще перед самими навчаннями, адже зустріч ми розпочали з молитви Прослави, яку провадили о. Ігор та п. Зореслава, а також чудові скрипалі та молодь, яка з «дитячою безпосередністю» долучалася до молитви.городенка 941

У перший день ми «доторкалися» до краю плаща нашого Спасителя, опісля декілька людей уже могли засвідчити про фізичне та духовне оздоровлення. Але це був тільки початок! З кожним наступним днем церква наповнювалася спраглими серцями та силою Божого люду.

Другого дня Господь торкнувся глибших ран з нашого минулого, де ми ідентифікуючи їх змогли віддати їх Ісусові.  На завершення курсу у храмі відчувалася піднесена атмосфера, адже всі ми, і учасники і проповідники пережили неймовірну благодать прощення та милосердя.

Дякуємо о. Ігорю за відкрите серце та кожній людині, яка досвідчила безмежну зцілюючу любов нашого любого Ісуса.

Олесь Маргітич

городенка 846   городенка 919

Більше фото можна переглянути тут.

20 грудня 2015 р. Б.

Край Одежі у с. Хриплин

DSCN7162Формаційна Школа Святого Миколая розпочала свою місію пролошення Слова Божого курсом реколекцій «Край одежі» у с. Хриплин, що біля м. Івано-Франківська. Реколекції проходили 18-20 грудня на запрошення  місцевого пароха о. Дмитра Кривецького та з благословення Кир Йосафата Мощича. На цей раз Ісус прийшов зі своїм зціляючим Словом в основному до старшого покоління, а якщо точніше – в основному старше покоління людей прийшли слухати Ісуса і пройти шлях внутрішнього зцілення. Науки проводили проповідники Формаційної Школи Святого Миколая Олесь і Людмила Маргітичі та Тарас Дідух.  Курс розпочався з молебню до св. Миколая, навечір’я празника якого святкували.

Пишу про реколекції крізь призму своїх вражень, можливо трохи у формі свідчення, тому що сьогодні Ісус зламав мій стереотип, щодо старших людей. Це справді була слава Божа, коли учасники реколекцій, деяким з яких було навіть за 70 р, витираючи сльози, не тільки слухали, а всім серцем переживали кожну науку, а потім  приносили свої “ключі” від закритих кімнат свого серця до стіп Ісуса. В цих кімнатах знаходились зранення багатолітньої давності. DSCN7185Дуже багато людей мали змогу вибачити своїм кривдникам, собі і Богові. Маємо також свідчення про фізичне оздоровлення, яким ділилася п. Дарія, а також велика кількість звільнень, які з часом, надіємось, будуть оголошені у формі свідченнь. Ісус насправді має силу достукатися до кожного серця, незважаючи на вік, усталені погляди і життєвий досвід особи.

Дякуємо Богові за цих людей, за їх відкриті серця, дякуємо за відкрите серце пароха о. Дмитра Кривецького, який завжди був присутній з нами у часі проведення курсу. Дякуємо також св. Миколаю, покровителю нашої Школи, який в часі свого празника заступався за всіх учасників перед Богом. Слава Господу!

Старший служитель, проповідник

Тарас Дідух

DSCN7151   DSCN7159   DSCN7161

Більше фото можна переглянути тут.

12 листопада 2015 р. Б.

Курс внутрішнього зцілення “Край Одежі” Ісуса

DSCN6334Наступний курс, який з волі Божої відбувся у Прокатедральному соборі “Благовіщення Пресвятої Богородиці” відразу після закінчення курсу Авраам – реколекції внутрішнього зцілення. Край Одежі, курс реколекцій що відбувся 6-8 листопада – дні справжнього внутрішнього зцілення зранень і непрощення, відновлення любові до себе. Адже незцілене людське серце – джерело страждань не тільки самої особи, а й її найближчих і найрідніших людей. Зранене серце замикає особу в себе саму, і тоді ми не можемо бачити потреб інших людей, їхні страждання і переживання. А найголовніше – не можемо побачити і відчути любов Ісуса і прийняти Його милосердя і прощення. DSCN6307Ми перестали любити себе, людина перетворюється з дитини, яка є щирою і відкритою на всіх і не боїться виявляти свою любов, на закриту особу, яка боїться інших, себе саму і Господа. Звісно в такому випадку є неможливо відкритися як на любов іншої людини, так і на любов до Бога. Звідси і маємо такі численні проблеми у взаєминах батьків і дітей, у сім’ях та родинах, між близькими і коханими людьми.

Єдиний вихід – звернутися по допомогу до єдиного Лікаря наших душ і сердець – Ісуса. Звернутися з вірою, воланням, звернутись до єдиного Спасителя, подібно як звернулася до Ісуса кровоточива жінка, перед тим випробувавши всі методи і розтративши увесь свій маєток на лікарів, які не могли нічим зарадити її хворобі.

DSCN6401Тому Господь і дав на початку нашої духовної формації реколекції для внутрішнього зцілення. Більше 100 осіб з усіх куточків України, з різною ментальністю, з різних харизматичних спільнот, а також особи не знайомі з харизматичним рухом були об’єднані у спільній молитві – благанні і прославі Ісуса. Проповідники з Італії були приємно вражені великою кількістю присутніх на реколекціях і направду пережили цей шлях разом з нами – українцями. Бачимо що Дух Святий не має обмежень у культурі і національностях. Разом із кровоточивою жінкою всі мали можливість приступити і торкнути справжній край одежі живого Ісуса, тим самим виявляючи бажання і необхідність визволення і зцілення. DSCN6367Наступним кроком є найважча річ – прощення. Прощення своїм кривдникам, прощення також собі, а також навіть прощення Богові, на якого ми дуже часто ображаємося і його волі і любові не розуміємо. Саме це є головною умовою внутрішнього зцілення, тому увесь курс реколекцій був побудований навколо прощення. І динаміка з картоплею, яка на початку видавалась дуже незрозумілою і навіть  дивною, наприкінці реколекцій стала тією дорогою, через яку Господь надзвичайно сильно діяв, пригадував імена осіб які нас скривдили, яких ми скривдили, і давав ласку справжнього прощення. Доказом цього є численні свідчення учасників курсу, яким Господь дав ласку вибаченяя своїм кривдникам.

DSCN6508Але з курсом реколекцій Бог тільки починає шлях внутрішнього зцілення. Цей шлях продовжується в кожного вдома, в сім’ї, на роботі. Маємо вже свідчення початку переміни відносин у сім’ях учасників, які ви можете прочитати і побачити на нашому сайті та на сайті Спільноти Святого Миколая. Слава Богу за початок цього шляху!

Висловлюємо велику подяку всім, хто спричинилися до проведення реколекцій, за гостинність мешканців Бучача,перекладачам, всім хто готували їжу і жертвували продукти, кошти, час, всім хто молилися і постили.. Не пишу імен цих людей, тому що список би продовжився на багато і багато сторінок. Господь знає кожного. Слава Господу!

Старший служитель

Тарас Дідух

DSCN6190    DSCN6321    DSCN6323

DSCN6292    DSCN6433

DSCN6253    DSCN6409    DSCN6496

Більше фото можна переглянути тут.

10 листопада 2015 р. Б.

Шлях віри з Авраамом

Важлива подія відбулася у м. Бучач 3-5 листопада. Приїхали люди з усіх куточків України щоб разом із спільнотою Святого Миколая та проповідниками з Італії пройти шлях віри Авраама від покликання до сповнення Божих обітниць.

DSCN5640Курс реколекцій «Авраам» відбувся у Прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці за сприяння адміністратора собору – декана Бучацького та духівника Спільноти Святого Миколая о. Зеновія Войтюка та з благословення Преосвященного владики Кир Дмитра Григорака, ЧСВВ. Для проведення реколецій запрошені президент Центру “Керигма” (Centro Kerigma) Карлос Матіас де Лара та  Енцо Спеціале.DSCN5829

У вівторок вечором владика Дмитро очолив Архієрейську Літургію, після якої благословив початок реколекцій. Почався похід шляхом віри Авраама. Шляхом, який починається з ініціативи Господа, що кличе нас, Господа, який сам веде через перешкоди і небезпеки.  Господь є той, який не відмовляється від тебе навіть коли ти грішиш і не довіряєш йому, Він перший простягає руку допомоги і заступається за нас перед Фараоном – сильними світу цього.

DSCN6028Це був не просто інформаційний і інтелектуальний курс наук. Сам Ісус надзвичайно гармонійно поєднав моменти навчання і молитви, так що ці дні стали направду часом зростання у вірі для реколектантів. Втім Дух Святий почав діяти з потугою ще задовго до цього часу. Одним із найзначніших свідчень дії Господа є те, що проповідники з Італії приїхали до нас безкоштовно – вони самі знайшли спонсорів для поїздки в Україну. Таким чином участь в реколекціях була абсолютно безкоштовною. Бачимо сповнення слів Ісуса і пророка Ісаї «…вбогим проповідується Добра Новина (Лк 4, 18)». Багато осіб, які не мають коштів, мали можливість перебувати ці дні разом з нами. Дякуємо Богу за ті продукти харчування, які були пожертвувані спільноті Святого Миколая для забезпечення безплатного харчування, особам, які готували їжу і долучилися до організації.DSCN5796

Також дякуємо нашому Господу за відкриті серця бучацьких людей, які взяли на нічліг приїжджих. Гостинність, яку ми досвідчили була направду свідченням великої гостинності Авраама, завдяки якій він, не відавши того, прийняв до себе ангелів Божих (Бут 18, 2-8).

Дякуємо Богу за проповідників – Карлоса і Енсо, які стали чудовим інструментом в руках Святого Духа. Дякуємо Господу за перші реколекції відділу Сеntro Kerigma на Україні, за створення Формаційної Школи Святого Миколая у співпраці з Сеntro Kerigma та за той план, який Дух Святий хоче втілити на нашій батьківщині.

Насамкінець дякуємо Богові за силу, здоров’я, мудрість і провід у організації і проведенні реколекцій і за дію Його в нашій спільноті.

Старший служитель

Тарас Дідух

DSCN5778   DSCN5682   DSCN5812

DSCN5891      DSCN5890

DSCN5786   DSCN5757   DSCN6109

 Більше фото можна переглянути тут