EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ
Служіння спільноти
Реколекційний будинок
Вогонь з неба

26 серпня 2018 р. Б.

Харизматична проща в с. Савелівка

У суботу, 25 серпня, відбулася проща до чудотворної ікони Матері Божої в с. Савелівка, Монастириського району Тернопільської області. У прощі взяли участь багато харизматичних спільнот із різних куточків України, а також спільнота віднови у Святому Дусі «Святого Миколая» парафії Зіслання Святого Духа м. Івано-Франківськ.

Ця проща відбувалась з ініціативи і благословення Преосвященного владики Дмитра Григорака, ЧСВВ – Єпарха Бучацького. Тут представники спільнот з усієї України збиралися для того, щоб молитися за свою Батьківщину. Розпочалася проща з Архієрейської Служби Божої, яку очолив правлячий Архієрей Бучацької єпархії УГКЦ Преосвященний владика Дмитро Григорак.

Під час проповіді владика Дмитро досить багато уваги приділяв питанню України та війни на сході, закликав постійно надіятись на Боже милосердя. Якщо Господь дає нам надію, отже Він знає вирішення складної ситуації в яку втягнена наша держава. Закликав до тривалої молитви за визволення України.

Опісля відбулася конференція на тему «Що Бог нам показує», в якій розкривалось важливі питання, як Бог бачить нас самих. Господь кожного знає цілковито і правдиво бачить усі наші потреби, та інколи він «перепливає з нами в човні на інший бік», щоб з іншої сторони показати нам ту чи іншу проблему, щоб показати глибину чи причину її виникнення.

Після конференції розпочалася молитва Прослави, яку провела спільнота «Святого Миколая».

Під час прощі всі мали можливість діткнутись чудотворної ікони Савелівської Матері Божої, та отримати особливу благодать, що допомагала ще з більшою силою прославляти Бога.

На завершення прощі владика Дмитро Григорак подякував присутнім за участь у прощі та уділив усім Архієрейське благословення.

Марія Григорів

Більше фото можна переглянути тут.