EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ
Служіння спільноти
Реколекційний будинок
Вогонь з неба

18 грудня 2018 р. Б.

Святий Миколай завітав до довічно засуджених в’язнів

У переддень святкування свята нашого великого Порковителя св. Миколая, наша спільнота мала можливість послужити в особливіший спосіб в’язням, та подарувати чудові подарунки.
Зустріч розпочалася зі Святої Літургії, яку відслужили в’язничні капелани – о. Арсен Панчак та о. Василь Сливоцький. У часі Літургій, отець Арсен виголосив чудову проповідь, яка зворушила не одне серце, та душу присутніх. Опісля, мали звичайну зустріч, яку спільнота проводить вже майже рік, де всі присутні могли поділитися свідченнями про Великі Справи Божі у їхньому житті.
У цей час мали змогу з о. Арсеном відвідати камери, помолитися та благословити тих в’язнів, які не змогли бути на спільній зустрічі. Благодать Святого Духа проникала і через зачинені ґрати, та торкалася сердець людей.
Кожна людина отримала подарунки, незалежно від віросповідання: набір смачних продуктів, а також, книги «Ісус – живий», які радо поофірували видавництво «Апостол», за що ми всі безмежно вдячні!!!
Щиро дякуємо, керівництву в’язниці за завжди відкриті серця та бажання добра для в‘язнів, а також за допомогу і сприяння служителям спільноти «Святого Миколая». Особлива подяка п. Івану Гурику!

Олесь Маргітич
Старший служитель спільноти