EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ
Служіння спільноти
Реколекційний будинок
Вогонь з неба

25 лютого 2019 р. Б.

В Івано-Франківську відбулися «Соціальні дні у в’язниці»

У Неділю про блудного сина, Церква щороку звертає особливу увагу на осіб, які опинилися по той бік в’язничних мурів, щоб усвідомити, що їм необхідна духовна допомога.
Відтак, 24 лютого, в день особливої уваги УГКЦ до в’язничного служіння, в Івано-Франківській УВП №12 традиційно відбулася Служба Божа для ув’язнених, а 25 лютого – духовна зустріч з працівниками установи.
У вівторок, 26 лютого, в рамках акції «Соціальні дні у в’язниці» душпастирі о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький разом з волонтерами та учасниками спільноти «Св.Миколая» парафії Зіслання Святого Духа відвідали засуджених до довічного ув’язнення в Івано-Франківській установі виконання покарань. Розпочалася зустріч спільною молитвою на Службі Божій та духовною наукою. Опісля усі розділили спілкування за солодким столом, а на завершення в’язні дізналися про життя блаженного Василя Величковського, покровителя пенітенціарного капеланства УГКЦ та отримали реліквії і образки блаженного на згадку.
Висловлюємо подяку керівництву установи за сприяння та допомогу, адже соціальні дні у в’язниці не лише створюють допомоговий гуманітарний контекст, а і є нагодою зустрічі із в’язнями в рамках євангелізації та суспільно-мистецьких ініціатив.