EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ
Служіння спільноти
Реколекційний будинок
Вогонь з неба

09 січня 2020 р. Б.

Отець Орест – харизматик, котрий дійсно служив у силі Святого Духа!

Для мене о. Орест-Дмитро Вільчинський завжди асоціюється з потужним харизматиком, котрий жив і служив у силі Святого Духа. Він сам не бажав себе ототожнювати з харизматизмом, хоча формація його спільнот завжди носила харизматичний характер.
Це було нічне служіння нашої спільноти на першій Всеукраїнській харизматичній прощі у с. Савелівка. Молитва яку ми проводили розпочиналася о 4 годині ночі, була важкою від початку. І ось чую, як Господь говорить: «Скажи, що я зціляю від раку!» Я злякався цього слова, бо до цього ніколи не чув Бога так виразно і ясно. Налякавшись, побачив, що поряд провадить «молитву заступництва» о. Орест. «Отче, ти мені потрібен, – я промовив, а у відповідь почув, – Олесь, вибач я молюся!» Повернувшись до молитви, знову почув те саме, сумніваючись, підійшов до о. Ореста і почув тільки: «Вибач!» Втретє Господь промовив чітко: «Скажи, що я зціляю від раку легень!» Набравшись мужності, знаючи характер о. Ореста, просто підійшов і став збоку, не кажучи нічого. У цю хвилину він повертається і сам каже: «Олесю, піди і скажи в мікрофон, що Господь зціляє людину від раку легень!» У такий спосіб, я побачив силу та єдність у Святому Дусі.
Гадаю, що ця історія є символічною, адже він сам мусів чимало терпіти та страждати, несучи тягар важкої хвороби – раку горла. Він – людина, котра вміла любити!
Я дякую Богові за такого друга. Всі пам’ятають його відважність та непохитність у відстоюванні правди Божої! Для мене, він завжди залишається «Людиною Божою» з великої літери із широким серцем.
Вірю і знаю, що маємо заступника-друга перед Господом. Він завжди вітав та запевнював наші спільноти у постійній молитві за нас. Ми ж, у свою чергу, запевняємо його родину, та його спільноти у постійній молитві за новопредставленого ієрея Ореста-Дмитра!
Сумуємо і радіємо всією спільнотою, висловлюємо співчуття родині отця в особі матері п. Лесі, всім провідникам та, особливо, о. Віталію Барабашу, котрий до останнього подиху був біля о. Ореста!
Молимося за швидкий процес беатифікації.

В молитві, Олесь Маргітич, та всі спільноти «Святого Миколая»