EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ

Служіння спільноти

Реколекційний будинок

Вогонь з неба

Про спільноту

 

 Спільнота “Святого Миколая” УГКЦ 

– Спільнота, чи радше формація спільнот, «Святого Миколая» УГКЦ належить до Католицького руху Віднови у Святому Дусі, тісно співпрацюючи з головним центром Віднови у світі з ICCRS-ом (Міжнародною Службою Католицької Харизматичної Віднови), та українським центром ВЦОХ (Всеукраїнське Церковне Об`єднання Харизматиків), яке очолює Владика Дмитро Григорак.

– Спільнота «Святого Миколая» УГКЦ існує вже більше 6 років.

– Маємо назву нашого покровителя св. Миколая Мирликійського Чудотворця, який був ревним подвижником та оборонцем християнської віри, та живим свідком діяння Духа Святого у його житті, про що можна більше дізнатися про життєпис святого Миколая.

– Спільнота «Святого Миколая», чи радше формація спільнот, має одну назву, єдину формацію та єдину візію всіх спільнот як на Україні, так і по цілому світі.

– Харизмою спільноти є служіння в молитві заступництва у повноті Божих харизм.

– Спільнота не має певну структуру, єдине керівництво, не має єдиного лідера.

* Лідером є Ісус

* Спільнота має служителів та старших служителів, які у свою чергу через молитву та духовне розпізнання озвучує Боже бачення подальшого розвитку спільноти та її учасників.

* Остаточне рішення затверджується парохом або духівником помісної спільноти. Таким чином лідером місцевої (парафіяльної чи єпархіальної) спільноти є парох чи помісний єпископ.

* Служителі вибираються за повним консенсусом голосів служителів (на відкритому голосуванні) та ст. служителів спільноти, після спільної молитви про Боже розпізнання, та затверджуються парохом.

* Старші служителі вибираються за повним консенсусом голосів старших служителів (на відкритому голосуванні), після спільної молитви та однодневного посту на хлібі і воді про Боже розпізнання, та затверджуються парохом.

* До спільноти належать всі католики та греко-католики, які виконують молитовне правило спільноти.

1. Щодення Богородична вервичка в наміренні спільноти

2. Щоденна Ісусова молитва, 33 рази, за душі померлих із наших родин

3. Щоденне читання Святого Письма за календарем (календар з молитовника «Зціли мене, мій Боже»)

4. Додаткові прохання про молитву, про які оголошують ст. служителі на молитовних зустрічах.