EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ

Служіння спільноти

Реколекційний будинок

Вогонь з неба

Дума Любов

Дума ЛюбовДума Любов Михайлівна

Народилася 1 лютого 1960 року в м. Копейськ, Челябінської області. В Україну приїхала, коли мені було 5 років, мене привезли батьки до бабусі в с. Новосілка Бучацького району. З дитячих років бабуся часто брала мене з собою до Зарваниці, прищеплюючи любов до Бога.

Присутність Бога у своєму житті відчула у Бучацькому монастирі св. Василіян, коли греко-католицька церква вийшла з підпілля. Часто ходила на нічні чування, жертвуючи Святе Причастя за здоров’я чоловіка, який хворів.

Глибоко в душі відчуваю вдячність до Ісуса, хоча життя не завжди було легким.

До Спільноти Святого Миколая потрапила, коли відбувалися нічні чування в церкві Петра і Павла. Толі я відчула силу Святого Духа, Божу благодать, по щоках котилися сльози. Відкрившись на Святого Духа я отримала силу жити набагато ефективнішим життям. Одним з найкоштовніших дарів була моя особиста молитва – це спілкування з Ісусом від серця до серця.

Ще пригадую діяння Бога у Савелівці, в Бобрівниках.  Його любов – це радість, мир, довготерпіння, доброта, тихість, відвага, безпека. Повернувшись додому я наче на крилах літала, надзвичайна Божа благодать почала вливатися у моє життя. Це неймовірно. Я знову ожила, наново народилася.

Дякую Господеві за всі дари, за нове життя, за дітей, внуків і родину, за сусідів, за духовне і тілесне зцілення, за спільноту, за прощення і примирення.

Господи, через твоє безмежне милосердя ми прибігаємо до Тебе і просимо Божого благословення, миру і злагоди для нашої України, навернення наших ворогів, дітей і всіх людей на добру дорогу християнського життя. Хай кожен відчує Божу благодать і батьківську опіку над нами.