EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ

Служіння спільноти

Реколекційний будинок

Вогонь з неба

Візія спільноти

Пророче бачення спільноти 

1. Ми прагнемо, щоби Боже Слово проповідувалося по цілому світу через спільноту, і плодом якого могло би стати зародження маленьких спільнот «Святого Миколая» по всіх куточках світу. Щоби Дух Святий через заступництво нашого покровителя св. Миколая Мирликійського Чудотворця об`єднував парафії, навертав людей, формував їх у добрій католицькій вірі, та відкривав серця на Бога та ближнього.
2. Спільнота повинна стати правдивою родиною, духовною домівкою для кожного її учасника. Бачимо, що до спільноти будуть приходити та навертатися до Бога не тільки окремі особи з родин, але цілі сі`мї, та родини.
3. Бачимо, як служителі спільноти служать на багатьох парафіях, допомагаючи Вселенській Церкві в особі місцевих парохів.
4. Знаємо, що Бог через добрих та милосердних людей подарує нам реколекційні будинки (маленькі до 50-ти осіб, але по цілому світі), де ми могли би більше зробити для глибшого формування служителів для спільноти та Церкви.
5. Віримо, що Милосердний Господь подарує нам транспорт для місійного служіння спільноти.
6. Бог, служачи через членів спільноти, буде відновлювати цілі міста та країни. Господь буде оздоровлювати, зціляти звільняти та воскрешати сотні тисяч, якщо не більше, людей по цілому світу.
7. Бог прагне спасіння для всіх, тому найбільшою візією є – почути слова Бога Живого: «Сьогодні будеш зі мною в раю»
8. Молимося у вірі за дар святих та блаженних з наших спільнот, які зможуть більше служити для добра Церкви заступництвом та молитвою у «новому тілі» – у Небі.