EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ

Служіння спільноти

Реколекційний будинок

Вогонь з неба

Бучацький реколекційний будинок спільноти «Святого Миколая»

Бучацький реколекційний будинок спільноти

«Святого Миколая»

DSCN0139Спільнотам «Святого Миколая», які знаходяться у Івано-Франківську та Бучачі доручили відреставрувати та опікуватися Єпархіальним реколекційним будинком у с. Бобрівники, Коропецького деканату. Сам будинок, і гектар землі навколо нього знаходиться у мальовничому місці – Дністровському каньоні.
Старенькому будинку вже більше ста років, але є можлива реставрація.
Будинок зможе приймати близько 40-45 учасників реколецій. Спільнота та Формаційна Школа Святого Миколая (офіс якої буде знаходитися у приміщенні цього будинку) планує проводити ре колекції та курси три рази на місяць (кожного вікенду), а також, один раз на місяц, формаційну зустріч служителів Школи.
Зараз, коли на Сході України йде війна, сотні воїнів повертаються з посттравматичним синдромом, сотні сімей втратили на війні своїх годувальників, саме тому ми зараз вирішили допомагати цим людям проходити духовну реабілітацію на базі Реколекційного будинку. Зараз це є надзвичайно важливо!
Старші служителі Школи мають досвід у Новій Євангелізації по цілій Україні вже більше ніж десять років. Курси завжди про повилися по парафіях, але зараз у такий важкий час Україна потребує духовного потішення, щоби кожен, хто бажає міг приїхати до будинку, почути Слово Боже, де три дні Спільнота буде безкоштовно годувати їх, та опікуватися ними.
Наслідуючи св. Миколая Мирликійського, кожні реколекції, які будуть проводитися у будинку, будуть безкоштовні. Слово Боже повинно проповідуватися убогим.
Зараз, ні спільнота, ні єпархія не може повністю виконати реставрацію цього будинку, адже великі кошти йдуть на благодійну допомогу воїнам та їхнім родинам. Саме тому просимо Вашої допомоги у поширенні Нової Євангелізації по Україні.
Бучацький Єпархальний реколекційний будинок у с. Бобрівники,
Коропецького деканату

Розмір будинку: довжина – 17,5 м., ширина – 10 м., 1,5 поверхи.
На 1 поверсі:
1. Зал для проведення реколекцій 36 M2
2. Кухня – 24 M2
3. Трапезна – 35 M2
4. Дві жилі кімнати по 18 M2
5. Два туалети
6. Один санвузол (душова + туалет)
На 2 поверсі:
1. Чотири жилі кімнати по 28 M2
2. Чотири санвузли (душова + туалет)
3. Відпочинкова зона
Підвальна каплиця Пресвятої Богородиці 15 M2

DSCN8595

Для детальнішої інформації  натисни на фото!

Контакти: tymiv.kris@gmail.com