EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ

Служіння спільноти

Реколекційний будинок

Вогонь з неба

Слово пароха

Привітання для сайту спільноти Св. Миколая

Дорогі друзі!

Зіслання Святого Духа – це подія, яка остаточно перемінила послідовників Ісуса Христа, зробивши їх ревними та жертвенними апостолами, проповідниками Слова Божого і свідками живої Божої присутності.  

Божественна благодать Святого Духа після події  П’ятидесятниці постійно супроводжувала апостолів, перших християн і всіх, хто обирав шлях наслідування Христа. Як і дві тисячі років тому опіка Святого Духа над цілою Христовою Церквою відчувається і сьогодні. Саме тому є дуже важливо кожному християнину перебувати постійно в благодаті Святого Духа, знаходитися в Божій присутності. Господь хоче  прийти до кожного, оздоровити і підтримати, допомогти терпеливо нести хрест щоденних випробувань і боротися з гріхом, але Він чекає щоб ми також робили кроки Йому на зустріч, вчилися довіряти своє життя нашому Спасителю.  

Дякуючи Божому Провидінню в нашій парафії Зіслання Святого Духа проводить своє молитовне служіння спільнота віднови у Святому Дусі «Святого Миколая», яка об’єднала багатьох людей навколо Христа. Саме тут кожен може відчути Божу присутність через благодать і силу Святого Духа.

Наше духовне життя має завжди зростати та розвиватись наближаючи нас до Господа і сподіваємося, що молитовні зустрічі цієї спільноти допоможуть краще пізнати Бога і шлях нашого спасіння.

Нехай благодать Святого Духа завжди оберігає нас  і супроводжує до  найважливішої мети – Царства Небесного.

 

о. Віталій Дем’янець
о. Арсен Панчак