EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ

Служіння спільноти

Реколекційний будинок

Вогонь з неба

Парахоняк Світлана


Парахоняк СвітланаПарахоняк Світлана Борисівна,

народилась 08.11.1957 р. Львівська область, Стрийський район, с. Луги-Лисятицькі.

Проживаю в м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 46/43, працюю вчителем початкових класів, люблю співати, слухати хорошу музику.

Народилася в сім’ї вчителя і працівника культури в той час, коли переслідувалася релігія, хрестили таємно. Сім’я була далека від Бога, про молитву почула серед дітей і виникло бажання навчитися молитися.  Я попросила, щоб мені переписали молитву і вивчила її. Коли мама хотіла навчити мене молитву я вже її знала і це для неї було дуже дивно, звідки я вмію молитву. Про того, хто написав мені молитву я їй не сказала, хоч вона мене про це запитала. Всі релігійні свята святкували таємно. На Святий вечір я їхала до бабусі і ми так вечеряли, колядували, зустрічали вертеп. Але це я робила сама без батьків, бо вони змушені були бути вдома. Мені дуже хотілося, щоб вони вечеряли разом з усіма і на Великдень мені також приходилось їхати самій.

Коли вже не було переслідування релігії з сусідкою почала ходити до церкви. Перша сповідь була в 27 років. Було дуже важко зробити перший крок до сповіді. Довго готувалася, написала на листочку свої гріхи. Після сповіді сльозами омивала гріхи і отримала велике полегшення, наче скинула з плечей великий тягар., який несла на своїх плечах до цього часу.

Від знайомих почула про Спільноту Святого Миколая. Почала відвідувати спільноту. Одного разу на молитві я отримала звільнення. На реколекціях мене сильно торкнули слова із Святого Письма і дуже прикро було, що я була зв’язана гріхами, які віддаляли від Бога. Я отримала дар мов, почала молитися за оздоровлення і Бог в такий спосіб діяв в моєму житті. Читання Святого Письма стало щоденним, більше почала молитися, Бог показує ті гріхи, які віддаляють від Господа, отримала мир в душі, упокореність.

Від Бога очікую духовного зросту, служіння Богу, дару навернення грішників, розуміння слова Божого, харизм Святого Духа, вчитися ставити Бога на перший план свого життя і вміти чути слово Боже.