EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ

Служіння спільноти

Реколекційний будинок

Вогонь з неба

Вальтер Леся

DSCN0706Вальтер Леся Степанівна.

Народилася 08.01.1970 р. с Нижнів, Тлумацький район, Івано-Франківська обл. Проживаю в м. Івано-Франківськ разом з сім’єю. Працюю в ВХПУ №3 техпрацівник, люблю співати.

Навернення. Від свого дитинства пам’ятаю, що про Бога мені розповідала бабця Катерина і навчила мене молитися «Отче Наш» і «Богородицю». Пізніше мені розказувала моя хресна Марія, подарувала мені перший молитовник в моєму житті і перший раз я пішла з нею до церкви та пізніше  по неділях я з тетою Марією і братами ходила до церкви. Першого свого Причастя та Сповіді я чітко не пам’ятаю, бо тоді неможна було так відкрито як зараз. Пам’ятаю що була присутня моя мама хресна.

Я своє життя я чітко усвідомлювала, що Бог є єдиним і всемогутнім і мені хотілося дізнатися про нього більше і більше.

Великим відкриттям для мене було коли я пішла до церкви на Майзлях на «Біблійну школу», яка проводиться по понеділках ввечері після Служби Божої. Там я почала читати Святе Письмо і я була дуже вражена тим, що  через читання Біблії Господь до мене особисто промовляє, бо раніше мені ніхто про це не говорив.

До спільноти Святого Миколая я потрапила, так як я шукала пізнати Бога і більше про нього знати. Я ходила о церкви на Службу Божу переважно на вулиці Коновальця, яку недавно збудували і мені було найближче до неї. Після однієї Служби Божої нам оголосили, що прийшла до нас до церкви Спільнота Святого Миколая, я залишилась і так до сьогодні. Я люблю співати, мені сподобалось, що прославляли Бога саме церковними піснями.

З усіх тяжких обставин у своєму житті я виходила тільки із Божою допомогою. Я очікую наверння всієї родини.