EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ

Служіння спільноти

Реколекційний будинок

Вогонь з неба

Степанова Надія

Степанова НадіяСтепанова Надія Йосипівна

Народилася 26 грудня 1962 року.

Є такий вислів «Як тривога, то до Бога». От щось подібне сталось і в моєму житті.

Проблеми навалились на мене та мою сім’ю зі всіх сторін. І коли, здавалось, що вже виходу немає ніякого, я прийшла до церкви.

Одного разу, коли я розказувала про свої проблеми священику і просила поради, Отець запитав мене: «Ви хочете змін в своєму житті? То почніть з себе, подумайте, що Ви в житті робите не так і попробуйте поміняти щось перш за все в своєму житті».

Я була розгублена, не знала що робити дальше, з чого починати. І саме в цей час Бог подарував  мені зустріч із чудовими людьми, із спільнотою Святого Миколая. Від спілкування з цими людьми я багато чого навчилась, а саме головне зрозуміла, що Бог любить мене, Він завжди зі мною, на кожному кроці я реально бачу Його допомогу. А одного разу сталось просто диво. Під час молитви Господь зцілив мені пальця на нозі, який мене дуже довго болів і я вже не знала як його лікувати.

А ще був такий випадок. У мене були проблеми з серцем. Я ходила до лікаря, робила кардіограму, мені призначили лікування. І от іду я до церкви, по дорозі відчуваю, що я не зовсім здорова і думаю як маю хвора відбути Службу Божу.

Під час проповіді Олесь сказав таку фразу: «Господь і Ваших серцях!». Я дуже уважно слухала проповідь і зразу ж після цих слів мені приходить думка: «Боже, ти в моєму серці, а я переживаю за нього?». В той момент я глибоко відчула, що Ісус дійсно є в моєму серці і сталось ще одне диво. Господь вилікував моє серце, оздоровив мене саме в цей момент і під час проповіді.

І тепер я точно знаю, я в цьому переконана, що Бог любить нас, і я вірю, що все буде добре.

Дуже тішуся, що разом зі мною на Службу ходить мій наймолодший син Юра, якому в вересні виповниться 17 років.