EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
ФШСМ

Служіння спільноти

Реколекційний будинок

Вогонь з неба

Новини

25 серпня 2016 р. Б.

Новини про реставрацію нашого Реколекційного будинку

DSCN0146На кінець літа 2016 року Божого ми повністю перекрили дах, дякуючи нашим жертводавцям з Німеччини. Також обшили добудову, де буде знаходитися літургійна каплиця, фальшбрусом. Дякую Богові за людей, які дали нам на виплату вікна – Магдичу Василю. А також, щиро дякуємо нашим друзям з Заболотова, які нам дали на виплату кухонну техніку і ми вже з липня місяця можемо приймати людей на реколекцііях.

Хоча нам ще дуже багато потрібно зробити, але уповаємо на Тебе, Всемилостивий Господи!!!

DSCN0139

Більше фото можна переглянути тут.

7 травня 2016 р. Б.

Ми розпочали реконструкцію даху

DSCN8595Минулого тижня наші майстри почали роботу з реконструкції даху. Бог благословляє цю роботу гарною погодою та завзятістю наших майстрів. Зараз ми на тому етапі будівництва, що потребуємо неабиякої молитовної підтримки, а також фінансової та матеріальної допомоги.

За цей час ми зробили основні підготовчі роботи на першому поверсі, а також каркас добудови, де також буде розташована сцена. 

Як Ви вже знаєте у липні ми плануємо запустити реколекційний будинок частково у експлуатацію, адже до нас приїзджають проповідники з Італії о. Джузеппе та Карлос для проведення курсів. Саме тому прошу Вашої допомоги, адже самостійно ми не впораємося.

Старший служитель 

Олесь Маргітич

DSCN8614

Більше фотографій можете переглянути тут.

24 травня 2015 р. Б.

Посвята реколекційного залу в с. Бобрівники

Важлива подія відбулась 23 травня 2015 р. Б. в селі Бобрівники Коропецького деканату, Бучацької єпархії УГКЦ, що на межі Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Парафіяни села із адміністратором о. Василем Дзяйлом з великою радістю зустрічали поважних гостей: Правлячого Архієрея Бучацької єпархії УГКЦ Кир Дмитра Григорака, ЧСВВ, Всечесних отців: о. Віталія Дем’янця, о. Зеновій Войтюка, о. Володимира Гнилицю, о. Євстахія Гасяка, о. Ярослава Максимлюка, о. Антона Вербового, о. Івана Цап’юка.

Б’ють дзвони… Святкова процесія з хоругвами, хлібом-сіллю зустрічають гостей.

Архієрейська Літургія, що супроводжувалась співом парафіяльного хору, повчальна проповідь владики, стала воістину визначною подією села. Адже 130 років в цьому прекрасному мальовничому краї, не було пастирської візитації правлячого Архієрея. У своїй проповіді владика звернувся до парафіян із проханням у цей нелегкий час для нашої України особливо дбати про духовне та молитовне життя. Ревніше молитися за звільнення України та за захист наших воїнів.

Причиною такої визначної події для села стало освячення зали та хреста у Бучацькому єпархіальному реколекційному будинку спільноти «Святого Миколая», приміщенням для якого став старенький парафіяльний будинок, який тепер з Божої волі знайшов своє призначення.

Коштами і матеріалами меценатів, працею членів спільноти та парафіян за сприянням владики Дмитра Григорака та старших служителів Олеся та Людмили Маргітичів та Тараса Дідуха, а також відповідального за збір пожертв Олександра Розліваєва, а головне з Божою допомогою, вдалося частково здійснити реконструкцію будівлі.

І ось настає урочистий момент святочності. Владика, Всечесні отці, парафіяни та члени спільноти заходять до реколекційної будинок, де відбулось освячення Розп’яття Ісуса Христа та реколекційної зали.

З великим піднесенням і радістю присутні слухали проповідь владики, якою Він звернувся до спільноти «Святого Миколая». В особливіший спосіб владика наголосив на правдивому житті людей у спільноті як у родині.

Після привітання гостей відбулася ще одна вагома подія: переведення двох служителів Тимів Христини та Доцяк Миколи у ранг старших служителів. Після чого владика особисто помолився за цих старших служителів разом з духівниками та гостями спільноти, та уділив їм Архієрейське Благословення. Опісля в піснях прославляли Пресвяту Трійцю, Пречисту Діву Марія.

Члени спільноти «Святого Миколая» особливо в цих важких життєвих обставинах просять заступництва і помочі великого Святого Миколая Чудотворця, перенесення мощей якого святкують 22 травня. Саме з нагоди цього свята відбулося освячення реколекційного будинку в с. Бобрівники.

 

 

 

 

 

© При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на Спільноту “Св. Миколая” обов’язкове.

12 лютого 2015 р.

Господь поблагословив наш реколекційний будинок вікнами та вхідними дверима

DSCN4113З Божого благословення у вівторок п. Ярослав з Бучача встановив у нашому будинку сучасні металопластикові ламіновані вікна. Коли ми звернулися до нього у добрій вірі, попросили про декілька вікон, він відповів, що може для нас зробити всі вікна та сучасні алюмінієві вхідні двері та, довіряючи владиці Дмитру, почекати з грошима. Дякуємо Йому за відкрите та щире серце.

© При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на Спільноту “Св. Миколая” обов’язкове.

07 грудня 2014 р. Б.

Ось, що нам вдалося зробити з нашим реколекційним будинком до кінця 2014 р. Б.

1. Укріпили фундамент, за допомогою додаткових опор та арматури.

2. Зруйнували не потрібні внутрішні конструкції (старі печі), та димоходи.

3. Обмурували у пів цегли увесь будинок.

4. Розчистили, поприбирали та почали роботу з підвальною каплицею “Люрдської Матінки Божої”

Можете порівняти до і після:

DSCN1184          DSCN3874

ДО                                                  ПІСЛЯ

DSCN3842          DSCN3868

Дуже просимо молитися за наших майстрів та помічників: Миколу, Миколу, Петра та Дмитра!

DSCN3872   DSCN3879   DSCN3881

Зараз, на жаль, ми були змушені припинити реставрацію у зв’язку з відсутністю фінансування.

Якщо можеш, то допоможи!  

© При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на Спільноту “Св. Миколая” обов’язкове.

31 липня 2014 р. Б.

А у нас уже є світло!

WP_00082630 липня 2014 р. Б. спільнота вирішила попрацювати у реколекційному будинку. З Божого благословення до будинку підвели три фази. Попрацювали дуже плодовито. Розбили всі старі печі в одній з яких знайшли цілий пакет яєць, за що сусідка була дуже вдячна. Зруйнуванням однієї печі перевірили віру у нашого служителя Саші. Один дуже гарний місцевий чоловік п. Петро покосив половину нашої території. Тому спільноту просимо молитися за нього, він потребує цього. Зробили дуже багато, але побачили, скільки ще потрібно зробити. Зараз першочергово нам потрібно перекрити дах, а це близько 30 000 тис. грн. Тому дуже прошу спільноту молитися, щоб ми знайшли з Божою допомогою ці кошти.

WP_000825 WP_000824 WP_000830

© При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на Спільноту “Св. Миколая” обов’язкове.

10 липня 2014 р. Б.

Реколекційний будинок у селі Бобрівники

DSCN1165У неділю, вранці, 22 червня 2014 р. Б. чую в серці, що Бог хоче щоби спільнота почала будівництво реколекційного будинку. Всі члени спільноти знають, що нам деколи не вистачає коштів навіть на елементарне служіння. Тобто я розумію, що самотушки ми цього зробити не зможемо. Саме тому почав перевіряти пророцтво і одразу ж зателефонував до владики Дмитра Григорака, ЧСВВ. Маючи розмову з владикою сказав так як мені сказав Бог: «Бог прагне подарувати для спільноти реколекційний будинок!» Владика зразу ж відповів: «Якщо Бог хоче, то добре, благословляю на це. Бог подарує вам не тільки землю, а й будиночок на ній!» DSCN1251Тоді сказав що хочу щоб реколекційний знаходився між Івано-Франківською Архієпархією та Бучацькою Єпархією. Владика одразу дав номер телефону отця Василя, адміністратора у с. Добромишлі. Отець Василь зразу ж виявив бажання допомогти нам, знайшовши декілька земеньних ділянок. Та Бог не хотів щоби ми будували реколекційний у с. Добромишлі у селі Бобрівники, де Бог подарував нам майже гектар землі, зразу ж біля Церкви. На цій землі вже є проведений газ, світло та будиночок (як пророкував владика, для служителів). Але якщо Господь дає, то дає у повноті. Поруч із нашою земельною ділянкою знаходиться двохповерховий будинок (вже готовий реколекційний), колишнє приміщення крамниці, яке зараз не працює. Владика Дмитро саме у цей час веде перемовини, щоби викупити це приміщення.

DSCN1184У маленькому будиночку, який бачите на фотографії потрібні капітальні ремонти. DSCN1235Цей будинок буде для формації служителів, де раз на місяць служителі спільнот будуть з’їжджатися для спільних наук та спільної формації. Нажаль, кошти на реставрацію цього будинку спільнота повинна зібрати самотушки, чим швидше ми його відремонтуємо, тим швидше зможемо формувати служителів.

Що стосується великого будинку то дуже прошу всіх про молитву за те, щоб владика зміг його викупити та щоб ми отримали фінансову допомогу із закордону на облаштування його.

Старший служитель

Олесь Маргітич

Пожертви на реколекційний будинок можете скласти натиснувши тут

© При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на Спільноту “Св. Миколая” обов’язкове.